-13%

Стелаж драбинка для книг підлоговий з ДСП Полиця ступінчаста відкрита для іграшок на 6 комірок в будинок або офіс
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01004
1 599 ₴
1 390 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 912-81-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж драбинка для книг підлоговий з ДСП Полиця ступінчаста відкрита для іграшок на 6 комірок в будинок або офіс 01004
Ця практична і декоративна сходова полиця з шістьма відділеннями є ідеальним рішенням для організації простору у вашому будинку. Завдяки своїй унікальній конструкції у формі сходів, вона не тільки ефективно використовує вертикальний простір, але й надає інтер'єру оригінального та стильного вигляду.
Ця полиця чудово впишеться в будь-яку житлову зону вашого будинку і може навіть використовуватися як роздільник кімнати, створюючи затишні куточки і відокремлюючи простір на різні функціональні зони. З шістьма просторими відділеннями вона надає достатньо місця для зберігання різних предметів - від книг і декоративних елементів до посуду або колекцій.
Характеристики:
- Розмір: Ш 1072 мм/В 1078 мм/Г 290 мм
- Розмір осередку: 335*325 мм
- Додаткова інформація:
- Корпус: ДСП ламінована.
- Товщина матеріалу: 16 мм.
- Розмір коробки: 116.8 × 37.2 × 11.3 cm
- Вага: 23 кг
- Кількість пачок: 1

Меблі постачаються у розібраному вигляді та в комплекті міститься вся необхідна фурнітура, а також ключ для збирання. Все спеціально розроблено для зручної самостійної збірки без необхідності наймати майстра чи мати додаткові навички.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | книжкова полиця |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1072 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1072 мм |
| Глибина полиці | 290 мм |
| Висота полиці | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 390 ₴










