-27%

Підлоговий стелаж для книг у формі дерева з 8 полицями у вітальню, полиця з дерева для книг і документів
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 01050
Відправка з 09 квітня 20261 499 ₴
1 090 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 912-81-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий стелаж для книг у формі дерева з 8 полицями у вітальню, полиця з дерева для книг і документів 01050
Оригінальний та стильний стелаж, який стане чудовим доповненням до вашої вітальні чи офісного простору. З його 8 полицями він пропонує багато місця для зберігання книг, декоративних елементів та інших предметів. Його унікальна форма у вигляді колоска надасть вашому інтер'єру вишуканості та елегантності. Цей підлоговий стелаж є не лише функціональним елементом, а й предметом мистецтва, що прикрасить будь-яке приміщення.
Характеристики:
- Розмір: Ш 400 мм/В 1130 мм/Г 216 мм
- Корпус: ДСП ламінована.
- Товщина матеріалу: 16 мм.
- Розмір коробки: 119 х 26 х 9 cm
- Вага: 10 кг
- Кількість пачок: 1

Меблі постачаються у розібраному вигляді та в комплекті міститься вся необхідна фурнітура, а також ключ для збирання. Все спеціально розроблено для зручної самостійної збірки без необхідності наймати майстра чи мати додаткові навички.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий, Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | книжкова полиця |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 216 мм |
| Висота шафи | 1130 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 216 мм |
| Висота стелажа | 1130 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 090 ₴




