
Полиця для телевізора з широким висувним ящиком, тумба для тв з полицями з ламінованого ДСП
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 05022
Відправка з 08 квітня 20262 999 ₴
2 699 ₴
Показати оптові ціниПолиця для телевізора з широким висувним ящиком, тумба для тв з полицями з ламінованого ДСП 05022
Ця тумба є чимось більшим, ніж просто функціональний предмет меблів. Вона є ідеальним доповненням до вашої вітальні чи спальні, надаючи вашому інтер'єру неповторний шарм та стиль. Завдяки її оригінальному дизайну та якісним матеріалам, вона стане центром уваги та викличе захоплення у ваших гостей.
Ця тумба не просто призначена для зберігання ваших речей, вона також є об'єктом уваги та декоративним акцентом у вашому інтер'єрі. Її унікальний дизайн, особливі форми або використання незвичайних матеріалів роблять її по-справжньому унікальною та привабливою.
Крім того, ця тумба має приголомшливу здатність вражати уяву ваших гостей своїм виглядом. Її стильні лінії, інноваційні рішення та увага до деталей роблять її об'єктом захоплення та обговорення. Вона стане не тільки функціональним елементом вашого інтер'єру, а й джерелом натхнення та захоплення для всіх, хто відвідує вашу оселю.
Характеристики:
- Розмір : Ш 1400 мм / В 660 мм / Г 398 мм
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад : ДСП Ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковки: 150 × 48 × 10 cm
- Вага: 30 кг
- Кількість пачок: 1


Доступні до замовлення кольори: Білий, Білий – Бетон, Білий – Дуб Сонома, Бетон, Дуб Сонома, Чорний матовий.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Білий, Дуб сонома, Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 398 мм |
| Висота тумби | 660 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 2 699 ₴








