
Вертикальна шафа-пенал з 4 відкритими полицями та 3 висувними ящиками для зберігання, вузький пенал для спальні
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 02027
Відправка з 07 квітня 20265 999 ₴
4 999 ₴
Показати оптові ціниВертикальна шафа-пенал з 4 відкритими полицями та 3 висувними ящиками для зберігання, вузький пенал для спальні 02027
Даний пенал - поєднання сучасного стилю та функціональності, яке надає вашому інтер'єру особливої чарівності. Зроблений із міцного та довговічного ламінованого ДСП, він стане надійним супутником протягом багатьох років. І що особливо приємно, у нас є широкий вибір колірних варіантів, щоб ви могли підібрати той, який відповідає вашому унікальному стилю та смаку. Три висувні ящики - це ідеальне рішення для зберігання найрізноманітніших речей. Вони забезпечують не тільки зручний доступ до вмісту, але й порядок у вашому просторі. Відкриті полиці додають додаткову функціональність пеналу, надаючи місце для розміщення декоративних елементів, книг або улюблених предметів, які ви хочете пам'ятати. Таким чином, наш пенал не просто допомагає вам організувати простір, але й надає вашому інтер'єру стиль та затишок, роблячи його по-справжньому особливим.
Характеристики:
- Розмір: Ш 500 мм/В 2117 мм/Г 498 мм
- Додаткова інформація :
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад : ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковок:
- 1. 220 см х 56 см х 6 см
- 2. 58 см х 57 см х 15 см
- 3. 58 см х 26 см х 6 см
- Вага: 55 кг
- Кількість пачок: 3

Доступні для замовлення кольори: Білий, Бетон, Венге, Сонома, Антрацит, Аппалачі, Венге - Білий. (Можна скомбінувати будь-які кольори з перерахованих раніше)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий, Капучіно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 4 999 ₴







