
Міні шафа на ніжках із заскленими дверцятами для спальні, шафа пенал на 3 полиці для зберігання речей
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12014
1 999 ₴
1 699 ₴
Показати оптові ціниМіні шафа на ніжках із заскленими дверцятами для спальні, шафа пенал на 3 полиці для зберігання речей 12014
Ця міні-шафа стане чудовим доповненням до вашої спальні. Ця шафа на ніжках має стильний дизайн та засклені дверцята, що надає йому вишуканого вигляду і дозволяє вам зберігати речі в зручному та організованому порядку. З трьома полицями всередині, ця шафа-пенал надає достатньо простору для зберігання різних предметів, будь то книги, декоративні елементи, посуд або інші дрібниці. Його компактні розміри та функціональний дизайн роблять його ідеальним рішенням для невеликих приміщень, де кожен сантиметр простору цінується. Ця міні-шафа на ніжках чудово впишеться в будь-який інтер'єр спальні, додаючи функціональності та стилю вашому простору. Він дозволить вам організувати зберігання ваших речей так, щоб вони завжди були під рукою і візуально привабливо виглядали.
Характеристики:
- Розмір: Ш 300 мм/В 950 мм/Г 300 мм
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад: МДФ вологостійкий.
- Скло: матоване
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковки: 100.4 × 38 × 11.1 cm
- Вага: 15 кг
- Кількість пачок: 1

Доступні для замовлення кольори: Білий, Бетон, Венге, Сонома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 300 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 3 |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 699 ₴







