
Стелаж у кімнату з ламінованого ДСП Дизайнерський стелаж-перегородка для дому на 10 відділень
- Під замовлення
- Код: 01070
Відправка з 07 квітня 20263 590 ₴
3 490 ₴
Стелаж у кімнату з ламінованого ДСП Дизайнерський стелаж-перегородка для дому на 10 відділень 01070
Функціональний і стильний стелаж із 10 відділеннями стане ідеальним рішенням для зберігання і декору. Він допомагає грамотно організувати простір, а також може використовуватися як перегородка для зонування кімнати. Відкрита конструкція надає інтер'єру легкості, а універсальний дизайн вписується в сучасний, класичний або мінімалістичний стиль.
Габарити: ширина 832 мм, висота 1776 мм, глибина 300 мм. Виконано з міцного ламінованого ДСП, стійкого до вологи та механічних пошкоджень. Доступні кольори легко поєднуються з будь-яким інтер'єром.
Цей стелаж - ідеальний баланс естетики та практичності. Він місткий, надійний і дає змогу ефективно організувати речі в будинку або офісі. Додайте зручність і стиль у ваш простір - оформіть замовлення просто зараз!
Характеристики:
-
Розмір :
-
Ширина 832 мм
-
Висота 1776 мм
-
Глибина 300 мм
-
Матеріал ДСП ламінована
-
Товщина матеріалу : 16 мм
-
Вага : 40 кг

Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 9 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Без кольору |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 832 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 832 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 3 490 ₴







