
Стелаж для книг на 11 комірок в офіс Полиці перегородки для зонування кімнати з ламінованого ДСП 1000 мм
- Під замовлення
- Код: 01071
Відправка з 07 квітня 20263 799 ₴
3 490 ₴
Стелаж для книг на 11 комірок в офіс Полиці перегородки для зонування кімнати з ламінованого ДСП 1000 мм 01071
Функціональний і стильний стелаж на 11 комірок стане ідеальним рішенням для зберігання книжок, документів і декору. Відкрита конструкція робить його зручним не тільки для розміщення предметів, а й для зонування простору. Лаконічний дизайн і чіткі лінії впишуться в будь-який інтер'єр - від класики до мінімалізму.
Габарити: ширина 1000 мм, висота 1808 мм, глибина 300 мм. Матеріал - міцний ламінований ДСП, стійкий до механічних пошкоджень і вологи. Доступні кольори дають змогу вибрати варіант, що ідеально пасуватиме до вашого інтер'єру.
Цей стелаж - універсальне рішення для офісу, вітальні або кабінету. Він не тільки допомагає підтримувати порядок, а й робить простір більш стильним і організованим. Замовте просто зараз і створіть зручну та гармонійну обстановку!
Характеристики:
-
Розмір :
-
Ширина 1000 мм
-
Висота 1808 мм
-
Глибина 300 мм
-
Матеріал: ДСП ламінована
-
Товщина матеріалу: 16 мм
-
Вага : 50 кг

Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 11 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Без кольору |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1808 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1000 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 1808 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 3 490 ₴






