-13%

Підлоговий стелаж для дому, полиця для книг і іграшок, роздільник кімнати на 36 відділень, книжкова шафа з ЛДСП
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 01025
Відправка з 07 квітня 20267 499 ₴
6 490 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 912-81-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий стелаж для дому, полиця для книг і іграшок, роздільник кімнати на 36 відділень, книжкова шафа з ЛДСП 01025
Цей вражаючий квадратний стелаж із 36 осередками – ідеальний вибір для організації простору у будь-якому будинку чи офісі. Багато осередків забезпечують багато місця для зберігання різних предметів – від книг і документів до декоративних виробів та особистих речей.
Завдяки своїм великим розмірам, цей стелаж ідеально підійде для використання в просторих кімнатах або приміщеннях з великою кількістю вільного місця. Виготовлений із високоякісних матеріалів, гарантує надійність та довговічність.
Простий та сучасний дизайн стелажу дозволяє гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, забезпечуючи йому організований та естетичний вигляд.
Характеристики:
- Розмір: Ш 2128 мм/В 2128 мм/Г 290 мм
- Корпус: ДСП ламінована.
- Товщина матеріалу: 16 мм.
- Розмір коробок:
- 1. 216×36×4 см
- 2. 184×36×39 см
- 3. 186×36×13 см
- 4. 184×36×8 см
- Вага: 96 кг
- Кількість пачок: 4

Меблі постачаються у розібраному вигляді та в комплекті міститься вся необхідна фурнітура, а також ключ для збирання. Все спеціально розроблено для зручної самостійної збірки без необхідності наймати майстра чи мати додаткові навички.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний, Антрацит, Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | книжкова полиця |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 2128 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 2128 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 2128 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 2128 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 96 кг |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 6 490 ₴







