-14%

Підлоговий стелаж для іграшок та книг у формі сходів на 6 осередків, дизайнерський стелаж з ламінованого дсп
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 01043
Відправка з 07 квітня 20261 499 ₴
1 290 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 912-81-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий стелаж для іграшок та книг у формі сходів на 6 осередків, дизайнерський стелаж з ламінованого дсп 01043
Універсальний стелаж, який не тільки слугує декоративним елементом вашого будинку, але й забезпечує ефективне зберігання різних предметів. З шістьма відкритими осередками, розташованими на сходах, цей стелаж пропонує унікальне та стильне рішення для організації вашого простору. Кожен осередок забезпечує достатньо місця для зберігання книг, декоративних елементів, іграшок або інших дрібниць, що робить цей стелаж ідеальним вибором для вітальні, спальні, кабінету або навіть дитячої кімнати. Його ступінчаста конструкція надає цікавого вигляду і додає в інтер'єр оригінальності та функціональності.
Характеристики:
- Розмір: Ш 1072 мм/В 1078 мм/Г 230 мм
- Корпус: ДСП ламінована.
- Товщина матеріалу: 16 мм.
- Розмір коробки:
- 1165 мм х 360 мм х 115 мм
- Вага: 17 кг
- Кількість пачок: 1

Меблі постачаються у розібраному вигляді та в комплекті міститься вся необхідна фурнітура, а також ключ для збирання. Все спеціально розроблено для зручної самостійної збірки без необхідності наймати майстра чи мати додаткові навички.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний, Антрацит.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | книжкова полиця |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1072 мм |
| Глибина шафи | 230 мм |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 230 мм |
| Висота стелажа | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 290 ₴







