
Прямокутний кухонний стіл трансформер із ламінованого ДСП, сучасний розкладний стіл для кухні
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10001
5 899 ₴
2 490 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний кухонний стіл трансформер із ламінованого ДСП, сучасний розкладний стіл для кухні 10001
Цей столик – ідеальне рішення для сучасних кухонь, де функціональність та компактність відіграють важливу роль. Його інноваційний дизайн дозволяє легко змінювати його розміри, залежно від ваших потреб. Стіл легко розкладається та складається завдяки механізму трансформації, що робить його ідеальним вибором для маленьких кухонь чи обідніх зон. Коли стіл не використовується, його можна легко скласти та звільнити цінний простір у кімнаті. Ламіноване ДСП забезпечує міцність і довговічність цього столу, роблячи його стійким до пошкоджень і легко чистим. Його сучасний дизайн і чисті лінії роблять його універсальним і таким, що легко вписується в різні стилі інтер'єру. Цей розкладний кухонний стіл трансформер пропонує зручність та функціональність, необхідні для сучасного способу життя. Він стане незамінним елементом вашої кухні, забезпечуючи зручний простір для прийому їжі та приємних посиденьок із сім'єю та друзями.
Характеристики:
- РОЗМІР у складеному вигляді: Ш 1380 мм / В 760 мм / Г 880 мм
- РОЗМІР у розкладеному вигляді: Ш 1980 мм / В 760 мм / Г 880 мм
- Додаткова дошка – 600 мм
- Напрямні: Телескопічні з доводчиком
- Додаткова інформація:
- Матеріал: ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Кромка: ПВХ пластик 2 мм
- Розмір коробок:
- 1. Ш 270 мм * В 160 мм * Г 925 мм (18 кг)
- 2. Ш 940 мм * 55 мм * Г 1480 мм (31.5 кг)
- Вага: 49,5 кг
- Кількість пачок: 2

Доступні для замовлення кольори: Сонома, Андерсон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1380 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1980 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1380 мм |
| Вага | 49.5 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 2 490 ₴







