
Шафа пенал вузька з полицями для одягу в вітальню, Стильний високий пенал на 6 осередків для спальні зі ЛДСП
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 02013
Відправка з 10 квітня 20264 799 ₴
4 499 ₴
Показати оптові ціниШафа пенал вузька з полицями для одягу в вітальню, Стильний високий пенал на 6 осередків для спальні зі ЛДСП 02013
Навіть якщо у вас обмежений простір у кімнаті, це не означає, що ви повинні відмовлятися від комфорту та організованості. Наша унікальна шафа для одягу – ідеальне рішення для таких ситуацій. Навіть при його компактних розмірах він має дивовижну місткість, дозволяючи вам зберігати всі свої речі зручно та організовано. Пам'ятайте, що шафа – це не просто меблевий предмет, це важлива частина вашого будинку чи квартири. Він допомагає вам зберегти порядок та естетику у вашому просторі, а також захищає ваші речі від пилу та пошкоджень. Не втрачайте можливість придбати практичну і функціональну шафу для вашого одягу та інших предметів, вона стане незамінним активом для вашого будинку.
Характеристики:
- Розмір: Ш 600 мм / В 2190 мм / Г 520 мм
- Наповнення: 5 полиць
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад : ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковок (мм):
- 1. 2220*665*60
- 2. 680*570*140
- Вага: 67 кг
- Кількість пачок: 2

Доступні для замовлення кольори: Білий, Бетон, Венге, Сонома, Антрацит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, венге темний, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 4 499 ₴






