-5%

Підлоговий модуль для кухні без стільниці, сучасний кухонний модуль з 2 осередками для зберігання та МДФ дверцятами
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 15033
Відправка з 10 квітня 20261 890 ₴
1 790 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 912-81-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий модуль для кухні без стільниці, сучасний кухонний модуль з 2 осередками для зберігання та МДФ дверцятами 15033
Ця тумба - сучасний і практичний елемент кухонних меблів, який відмінно вписується в будь-який інтер'єр.
- Корпус: ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита). Цей матеріал відомий своєю міцністю, стійкістю до впливу вологи та механічних пошкоджень. ЛДСП також легко чиститься, що робить його практичним вибором для кухні.
- Дверцята: МДФ (дрібнодисперсна фракція деревини), покрита плівкою, що ламінує, або фарбою. МДФ забезпечує гладку поверхню та високу стійкість до змін температури та вологості.
- Відсутність стільниці Модуль поставляється без стільниці, що дає можливість інтеграції з існуючими кухонними поверхнями або вибору стільниці окремо в залежності від ваших уподобань та дизайну кухні.
- Два осередки для зберігання: Усередині модуля передбачені два окремі осередки. Вони можуть бути відкритими або закритими дверцятами з МДФ, що дозволяє зручно зберігати різні кухонні речі та продукти.
Характеристики:
- Розмір: Ш 400 мм/В 824 мм/Г 466 мм
- Наповнення: 1 полиця
- Корпус : ДСП ламінована
- Фасад: МДФ матовий.
- Товщина матеріалу: 16 мм
- Розмір упаковки: 92×53×10 cm
- Вага: 20 кг
- Кількість пачок: 1

Стільниця до комплекту не входить.
Меблі поставляються в розібраному вигляді та в комплекті є вся необхідна фурнітура, а також ключ для збирання. Все передбачено для зручного самостійного збирання без залучення майстра або додаткових навичок.
Доступні для замовлення кольори: Білий, Чорний – Білий, Чорний матовий, Білий – Асфальт, Білий – Камуфляж, Білий – Чорний, Чорний – Асфальт, Чорний – Камуфляж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Білий, Сірий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 790 ₴











